Kuchynská skrinka Gold D1D/30

- 44 %
Bežná cena v štúdiách 110,16 €
Cena 61,79 €
(51,07 € bez DPH)
Dostupnosť: Predaj skončil
Záručná doba: 24 mesiacov
Doprava: od 14,90 €
Dodacia lehota: 4 - 8 týždňov

Vyberte si farbu korpusu

Kovanie s doživotnou zárukou (BLUM, Hettich, Aventos), tiché zatváranie dvierok

Vyberte si úchytky

Zobraziť ďalších 19 možností

Vyberte výšku nožičiek

Možnosť regulácie výšky v prípade nerovnej podlahy. Výška kuchyne s pracovnou doskou 3,8 cm je 86 cm (nožičky 10 cm) alebo 91 cm (nožičky 15 cm). Sokle 10 cm na zakrytie nožičiek sú súčasťou balenia. Ak vyberiete nožičky 15 cm, budeme vás kontaktovať kvôli výrobe soklov na mieru.

Rozmery:

Šírka: 30,0 cm
Výška: 82,0 cm
Hĺbka: 50,0 cm

Výška je uvedená vrát. 10 cm nožičiek a bez pracovnej dosky.

Korpusy skriniek sú vyrobené z kvalitnej LTD dosky s hrúbkou 18 mm ( s ABS 0,5 mm). Zadná časť je z bieleho sololitu a vnútorné police majú nosnosť 15 ‒ 25 kg. Kovanie BLUM alebo Hettich s doživotnou zárukou (úchytky, kovanie a sokle sú v cene) a všetky dvierka aj zásuvky disponujú systémom tlmeného zatvárania (okrem zásuviek Blum METABOX). Skrinky stoja na nastaviteľných nožičkách vo výške 10 alebo 15 cm.

MDF dvierka 16 mm vo vidieckom štýle majú naznačené otvory pre úchytky, ale nie sú prevŕtané úplne, takže môžete použiť akékoľvek iné úchytky.

Dodávame v demonte.

Kuchyňské linky Gold

Pusťte do vášho domova príjemný nádych vidieka a ruch veľkomesta nechajte za dverami. Rustikálna kuchyňa Gold navodí útulnú atmosféru, kde si pri pečení koláčov spomeniete na milé chvíle u babičky.

Dvierka môžu mať niekoľko farebných variantov, vyberte si k nim do kuchyne vhodnú pracovnú dosku. Pozrite si ukážky kuchýň, ktoré sme už pre našich zákazníkov realizovali, a inšpirujte sa. V rámci nami poskytovaných služieb môžete od nás využiť aj montáž kuchynskej linky.

Súvisiace a ďalšie produkty z radu Gold