O firme

História

Nábytok Sprint vznikol v roku 2007 ako samostatný projekt rozsiahlej siete predajní nábytku s tradíciou od roku 1994. Vyrábali sme hlavne čalúnený nábytok, najmä sedacie súpravy a postele. Názov spoločnosti bol odvodený od schopnosti dodať novú sedačku našim zákazníkom v bezkonkurenčne najkratšom termíne. Šprintom vyrobíme, šprintom dodáme. Tak znelo naše vtedajšie motto. 

Navštevovali ste nás v predajniach v Ostrave, Frýdlante nad Ostravicou, Ostrožskej Novej Vsi a v Šumiciach. S našimi výrobkami ste sa však mohli stretnúť po celom Česku, pretože sme spravovali rozvinutú veľkoobchodnú sieť. Hospodárska recesia, ktorú sme prvýkrát zaznamenali v roku 2008, nakoniec ochromila obchody v predajniach a my sme sa museli prispôsobiť neúprosnej ekonomickej situácii.

V roku 2010 sme sa začali zaoberať internetovým predajom nábytku a v roku 2012 sme spustili náš prvý oficiálny e-shop.

Súčasnosť

Sústreďujeme sa na kvalitný internetový predaj nábytku spolu s kamennou predajňou, v ktorej sa niekedy schádzajú zákazníci z celého Česka, a spúšťame vylepšený e-shop s novými funkciami.

Specializujeme se na predaj kuchýň. Menšie skladovacie priestory a skromné kamenné predajne nám umožňujú obmedziť náklady do takej miery, že dokážeme ponúknuť kuchyne za najlepšie ceny.

K našim hlavným konkurenčným výhodám patrí výborný zákaznícky servis, čo potvrdzujú naše výborné referencie. Tvoríme 3D návrhy kuchýň, máme vlastnú nákladnú autodopravu, takže tovar je u nás ako v bavlnke. Zaoberáme sa montážami nábytku a kuchynských liniek a otvorili sme vlastnú stolársku dielňu, čím sme rozšírili ponuku poskytovaných služieb: oveľa pružnejšie pracujeme s pracovnými doskami a upravenými skrinkami do kuchyne na mieru. Nakúpite u nás pohodlne on-line alebo v našich predajniach

Vstupujeme na slovenský trh. Tovar síce na Slovensko štandardne dodávame, ale pripravili sme aj slovenský e-shop.

Budúcnosť

Tú síce nikto presne nepozná, ale my chceme udržať stúpajúci trend predaja kuchynských liniek pomocou internetu tým, že sa zameriame na dlhodobé udržanie nízkych cien tak, aby nijako neutrpela kvalita nami poskytovaných služieb.

Urobíme všetko pre to, aby sme boli naďalej internetovým obchodom s perfektným zákazníckym servisom, nízkymi cenami a vysokou kvalitou poskytovaných služieb, pretože si chceme za každú cenu udržať vašu priazeň. Vážime si vašu dôveru.