Kuchyne a kuchynské linky

Kuchyňa je pulzujúcim srdcom domova. Miestnosť, ktorá má vplyv na energiu všetkých jeho členov. Či ste nadšení kuchári, alebo varíte len výnimočne, príprava jedla v harmonickom prostredí prispieva k pohode a zdraviu celej rodiny.

Na základe konkrétnych požiadaviek pripravíme na prianie jedinečný 3D návrh kuchyne. Plne funkčnú kuchynskú linku dodáme pre malé panelákové byty, novostavby aj atypické priestory. Pozrite si naše realizácie a získajte inšpiráciu. Doprajeme vám čo najväčšiu pracovnú plochu. Vďaka logickému usporiadaniu jednotlivých dielov šetríme vaše kroky. A tiež peniaze.

Vyberajte zo širokého radu dizajnov v 160 farebných odtieňoch. Kuchyňu privezieme k vám domov a keď budete chcieť, postaráme sa aj o jej montáž.

Inšpirácie pre vás - Kuchyne a kuchynské linky

Rohová kuchyně Essen od paní Veroniky z Havířova, korpusy Alpská bílábílá dvířka v kombinaci s Dub craft (kuchyně Silver), pracovní deska Dub craft, cena cca 28 000 Kč.

Kuchyně Essen, bílé korpusy, bílá akrylová dvířka v kombinaci s kuchyní Silver, bílé korpusy dvířka Dub Sonoma, pracovní deska Dub Sonoma a šedý granitový dřez Milano od pana Martina z Havířova, cena cca 63 000 Kč.

Rohová kuchyně Florence s barovým pultem a ostrůvkem od pana Jakuba z Přezletic, bílé korpusy, bílá lesklá dvířka LP151, pracovní deska a panel Beton elemental, cena vč. granitového dřezu Milano cca 92 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od pana Jana z Vochova, šedé korpusy, dvířka šedý dub a černý mat, úchytky CZK1, granitový dřez ADA, pracovní deska Černý kámen, cena cca 65 000 Kč.

Rohová kuchyně Quantum, korpusy Alpská bílá, dvířka Béž + Bílá, pracovní deska Ořech

Kuchyně Amaro od paní Sofie ze Zemplianských Hamrů, bílé korpusy i dvířka, úchytky CZ5, pracovní deska Černý měsíční kámen mat 1049 moon, cena cca 1900 EUR. 

Rohová kuchyně Emporium od paní Jitky z Tábora, bílé korpusy i dvířka, granitový dřez Milano, panel na zeď a pracovní deska Dub Craft, cena cca 41 000 Kč.

Rohová kuchyně Malmo od paní Kateřiny z Prahy, korpusy Láva, dvířka Permbroke, granitový dřez Ada s baterií, panel na zeď a pracovní deska Grafit Elemental, cena cca 74 000 Kč (Hettich).

Kuchyně Mono Klasik ve tvaru U od paní Dany z Aše, bílé korpusy a starorůžová dvířka (fréz F8, úchytky CZ9), ukončovací boky v barvě dvířek, granitový dřez a baterie Best a pracovní deska Tmavě šedý mramor, cena cca 76 000 Kč.

Kuchyně Pescara, fotka z výstavy