Moderné kuchynské linky

Majú „šťavu“, sú štýlové a nemôžete z nich spustiť oči. Moderné kuchynské linky sú šarmantné každým kúskom. Najpočetnejšou a zároveň najobľúbenejšou kategóriou sú určite lesklé kuchyne. Či už zvolíte modernú kuchyňu, nezabudnite na poriadny kuchynský stôl. Vaši hostia už nebudú chcieť tráviť čas v obývacej izbe.

V našej ponuke nájdete aj rustikálne kuchynské linky. Dvierka k nim ponúkame v rôznych materiáloch.

Hlavné výhody:

  • Pretože môžete mať dopravu zdarma a navyše rozvážame vlastnými vozidlami, takže minimalizujeme možnosť poškodenia zásielky.

  • Pretože vám pracovnú dosku upravíme ZDARMA a okrem toho máme široký výber.

  • Pretože všetko dostanete za skvelé ceny.

  • Pretože kuchyniam rozumieme a poskytujeme kvalifikované montáže kuchynských liniek.

  • Pretože si môžete niektoré kuchyne osobne pozrieť v kamennej predajni.

  • Pretože budete spokojní, lebo máme výborné referencie.

Inšpirácie pre vás - Moderné kuchynské linky

Rohová kuchyně Essen od paní Veroniky z Havířova, korpusy Alpská bílábílá dvířka v kombinaci s Dub craft (kuchyně Silver), pracovní deska Dub craft, cena cca 28 000 Kč.

Kuchyně Essen, bílé korpusy, bílá akrylová dvířka v kombinaci s kuchyní Silver, bílé korpusy dvířka Dub Sonoma, pracovní deska Dub Sonoma a šedý granitový dřez Milano od pana Martina z Havířova, cena cca 63 000 Kč.

Rohová kuchyně Florence s barovým pultem a ostrůvkem od pana Jakuba z Přezletic, bílé korpusy, bílá lesklá dvířka LP151, pracovní deska a panel Beton elemental, cena vč. granitového dřezu Milano cca 92 000 Kč.

Rohová kuchyně Mono od pana Jana z Vochova, šedé korpusy, dvířka šedý dub a černý mat, úchytky CZK1, granitový dřez ADA, pracovní deska Černý kámen, cena cca 65 000 Kč.

Rohová kuchyně Platinum od pana Miroslava z Uherského Brodu, korpusy Grey, dvířka Vanilla, pracovní deska Tmavý granit, cena cca 42 000 Kč.

Rohová kuchyně Quantum, korpusy Alpská bílá, dvířka Béž + Bílá, pracovní deska Ořech

Kuchyně Amaro od paní Sofie ze Zemplianských Hamrů, bílé korpusy i dvířka, úchytky CZ5, pracovní deska Černý měsíční kámen mat 1049 moon, cena cca 1900 EUR. 

Rohová kuchyně Emporium od paní Jitky z Tábora, bílé korpusy i dvířka, granitový dřez Milano, panel na zeď a pracovní deska Dub Craft, cena cca 41 000 Kč.

Rohová kuchyně Malmo od paní Kateřiny z Prahy, korpusy Láva, dvířka Permbroke, granitový dřez Ada s baterií, panel na zeď a pracovní deska Grafit Elemental, cena cca 74 000 Kč (Hettich).

Kuchyně Mono Klasik ve tvaru U od paní Dany z Aše, bílé korpusy a starorůžová dvířka (fréz F8, úchytky CZ9), ukončovací boky v barvě dvířek, granitový dřez a baterie Best a pracovní deska Tmavě šedý mramor, cena cca 76 000 Kč.