Kuchynská skrinka Essen W4B/80 AVENTOS

Bežná cena v štúdiách 218,50 €
Cena 139,84 €
(115,57 € bez DPH)
Dostupnosť: Na objednávku
Záručná doba: 24 mesiacov
Doprava: od 14,90 €
Dodacia lehota: 4 - 8 týždňov

Vyberte si farbu korpusu

Kovanie s doživotnou zárukou (BLUM, Hettich, Aventos), tiché zatváranie dvierok

Vyberte farbu dvierok

Akrylové dvierka: vysoký lesk/mat

Zobraziť ďalšia 1 farbu

Vyberte si úchytky

Zobraziť ďalších 19 možností

Rozmery:

Šírka: 80,0 cm
Výška: 36,0 cm
Hĺbka: 32,5 cm

Skrinky so systémom Aventos poskytujú pohodlné a úplné otváranie výklopných častí. Získate voľnosť v pohybe. Skrinky môžu pri varení zostať otvorené bez toho, aby vás to obmedzovalo, a navyše si môžete nastaviť výšku výklopných častí tak, aby ste na dvierka vždy dosiahli. Zatváranie skrinky je hladké, mäkké a tiché.

Na videu je zachytený systém Aventos KL. My však dodávame Aventos KP, ktorý vyzerá trošku inak. Dôležitý je aj komfortný spôsob otvárania.

Korpusy skriniek sú vyrobené z kvalitnej LTD dosky (18 mm, ABS 0,5 mm). Zadná časť je z bieleho sololitu a v skrinkách sú police s nosnosťou 15 kg. Dvierka sú opatrené kovaním Hettich alebo Aventos (úchytky a kovanie sú v cene), na ktoré sa vzťahuje doživotná záruka. Všetky skrinky disponujú systémom tlmeného zatvárania.

Akrylové dvierka 19 mm sú vysokoodolné voči poškriabaniu a dlho vyzerajú ako nové. Navyše majú veľkú hĺbku lesku, hovorí sa tomu „sklenený efekt“. V neposlednom rade stojí za zmienku aj ich povrchová antibakteriálna úprava, pretože materiál obsahuje ióny striebra.

Dodávame v demonte.

Kuchyňské linky Essen

Kuchynský program Essen je naozaj výnimočný. Akrylové dvierka sú vysokoodolné voči poškriabaniu. Vybrané dekory dvierok dodajú kuchyni vysoký lesk, ktorým navodia „sklenený efekt“. Za pozornosť stojí aj precízna antibakteriálna povrchová úprava, ktorá v materiáli skrýva ióny striebra. Vyberte si jednotlivé komponenty tejto modernej kuchyne podľa vašich predstáv a vytvorte si hoci aj rohovú kuchynskú linku.

Súvisiace a ďalšie produkty z radu Essen

W7/30

- 36 %
26,42 €
Detail

W15

- 36 %
26,42 €
Detail

W2/30

- 36 % 13 fareb
71,14 €
Detail

W2/40

- 36 % 13 fareb
82,93 €
Detail